arrow_back  Проекти

Косметика BeautyAge

Branding

FitBalance — це український бренд, що представляє на вітчизняному ринку натуральні продукти для краси та здоров'я, а саме: вітаміни, біологічно активні добавки, спортивне харчування та лінійку антивікової косметики BeautyAge.

Неймінг для косметичного продукту вже містить чітку конотацію з красою і віком, з «красивим віком». Якісний та безпечний продукт на основі запатентованих формул та сировини від провідних компаній Європи, США та Нової Зеландії був створений у відповідь на запит жінок зберігати красу та молодість, а отже, стійко асоційований з естетикою.

Задача

Розробити візуалізацію для акції на косметику «1+1» та органічно подати її в рамках існуючої контент-стратегії.

Лінійка косметики BeautyAge — це денний та нічний креми, а також гідрофільна олія. Суть акції полягала в тому, що при купівлі набору з усіх трьох позицій або кожної з них окремо, покупець отримує другий такий же товар у подарунок. Також діє можливість вибрати вид крему BeautyAge у подарунок, тобто при покупці нічного крему можна отримати в подарунок денний, і навпаки.

Візуальне рішення

Агенція вже більше року співпрацює з брендом FitBalance, і, серед іншого, ми розробили для сторінки компанії єдиний візуальний стиль. Для акції «1+1» у рамках затвердженої стилістики штатний фотограф та дизайнер розробили макет у форматі GIF.

Інструменти:

  • Контент-маркетинг
  • Креативна візуалізація

Напишіть нам